(068) 383-50-16 c 9:00 до 20:00
Главная Каталог товаров my_inform_sborka my_inform_dostavka Корзина Мой профиль Мои заказы Контакты

Доставка меблів

Вартість поставки товару р. Києву до під'їзду:

 Самовивіз – безкоштовно.

Якщо клієнт розміщує заявку на покупку меблів до 10 000 грн, доставка буде коштувати 150 грн.

В разі замовлення переліку меблів сумою понад 10 000 грн доставка відбувається безкоштовно.


Доставка товару до під'їзду по Київській області здійснюється по вартості доставки продукції р. по Києву + оплата в розмірі 8 грн за кілометр в один напрямок від КП до пункту призначення для поставки продукції. Питання занесення повного переліку виробів вирішується в той час, коли менеджер компанії «Domson» приймає і оформляє замовлення від клієнта.

   Послуга заносу є платною, а так само залежить від розмірів і умов підйому виробів (на який поверх, є ліфт і т. д.)


Підйом меблів і вартість занесення товару

Якщо в будинку є ліфт, тоді за підйом всього переліку меблів до клієнта стягується плата у розмірі 100-150 грн.

Якщо в будинку квартира знаходиться вище першого поверху і не є ліфт, тоді замовник оплачує підйом всього асортименту продукції в розмірі 25 грн за поверх + перший поверх.

Якщо підйом меблів виготовляється на перший поверх житлового будинку або в приватний будинок, тоді з клієнта стягується плата у розмірі 10-100 грн за занос всього асортименту продукції.


Доставка і відправка по Україні

Доставка і відправка по Україні здійснюється компаніями з перевезення: «Автолюкс», «Нова Пошта», «Делівері» або ж іншими компаніями-вантажоперевізниками.

Передоплата за замовлену продукцію здійснюється за безготівковим розрахунком у розмірі 50% від вартості меблів.

Здійснити оплату вартості доставки можливо при отриманні продукції в офісі компанії з вантажоперевезення в місті, куди безпосередньо зробили замовлення продукції.

За бажанням клієнта можна зробити адресну доставку до дверей.

Після того, як на наш розрахунковий рахунок надійде передоплата за замовлений товар, буде проведена відправка продукції протягом від 1 до 3-х днів.

У разі оформлення замовлення з доставкою по Україні потрібно пройти етапи:

Через інтернет або контактні дані компанії ви здійснюєте заявку на купівлю меблів.
На Вашу пошту буде проведена відправка рахунок-фактури з обраної продукції.

Вартість поставки ви оплачуєте окремо компанії з вантажоперевезення в момент прийняття.

Зробіть оплату в терміналі або найближчому відділенні банку за рахунок-фактурі.

Як тільки операції з переказом грошей пройдуть успішно, компанія «Domson» разом з компанією вантажоперевізника відправляє вибрані Вами позиції меблів і паралельно дає вам інформацію про замовлення: адреса знаходження складу у Вашому місті (якщо не було оплачено відправка замовлення за місцем проживання), номер накладної за замовленої продукції, термін та дату прибуття заявки.

Маючи документ, що підтверджує Вашу особу, ви здійснюєте оплату. Так само робите оплату по страховці і доставці вироби вантажоперевізнику.

  Важливий момент. Перед тим, як відправити замовлену меблі по країні, всі позиції меблів отримують страховку в сумі, еквівалентну ціні меблів і проходять контроль. Вкрай рідко відбувається шкоду товару або дефект під час транспортування. У разі пошкодження товару, компанія перевізник повністю бере на себе матеріальну відповідальність перед отримувачем.